» » Zrób fantastyczny prezent bliskiej osobie

Zrób fantastyczny prezent bliskiej osobie

wpis w: Wiadomości | 0

 

 

Zrób fantastyczny prezent

Zrób fantastyczny prezent bliskiej osobie i podaruj kupon upominkowy na warsztaty modniarskie w Europejskiej Szkole Modystek. To prezent, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanej! Bo to dwa dni kreatywnie spędzone podczas, których powstaną niepowtarzalne nakrycia głowy, zabierane do domu 😃! Kolejny kurs z artustką – modystką z Londynu Agatą Tanistra odbędzie się w lutym 2017. Kartę upominkową o wartości 500 pln upoważniającą do udziału w kursie modniarskim nabędziesz teraz płacąc 450 pln (Uwaga: promocja trwa do 22.12.2016!). Zainteresowanych, prosimy o  wpłatę na konto organizatora: Idea Bank 83 1950 0001 2006 0588 0551 0002  z imieniem i nazwiskiem obdarowywanej osoby. Zapraszamy

Obejrzyjcie wrażenia z poprzedniego kursu:

 

W dniach 19-20 listopada 2016 r.,w siedzibie Porthos Helen Moda – Kapelusz i Czapka, odbyła się inauguracja Europejskiej Szkoły Modystek.

Agata Tanistra, artystka – modystka z Londynu, poprowadziła pierwsze, zajęcia z adeptkami sztuki modniarskiej: Anną, Martą
i Magdaleną. Podczas zajęć Panie poznały metody pracy z materiałem sinamay, metody jego formowania w oparciu o drewniane formy modniarskie oraz formowania ręcznego. Każda z uczestniczek wykonała podczas warsztatów inne wizytowe nakrycie głowy z tego materiału modniarskiego. Na warsztatach powstał kapelusz, toczek i fascynator!

Kursantki słuchały modystki z dużą atencją, pracowały z pasją, dzięki czemu powstały piękne nakrycia głowy dopracowane w każdym detalu.

“Ogromnie Skandaliczny” Sukces

Reasumując – Europejska Szkoła Modystek rozpoczęła działalność mocnym, artystycznym akcentem i należy tylko życzyć jej dalszych sukcesów twórczych oraz wielu usatysfakcjonowanych absolwentek kursów.

Uprzedzając pytanie, które zapewne pojawi się po obejrzeniu tego filmu, mianowicie kiedy planujemy kolejny kurs – otóż w lutym 2017.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmiku prezentującego efekty pierwszych warsztatów i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych kursach :-)!

Ps. Jak wypowiedział się żartobliwie jeden z zaproszonych gości był to: “Ogromnie Skandaliczny” Sukces

Sponsorem warsztatów była firma Helen Moda Boutique:

stolica-helen

Patronatem warsztaty objął  portal:

damosfera


Opieka artystyczna: Galeria van Golik:

golik

Patronat honorowy: Europejskie Stowarzyszenie Sztuki i Mody ARTMODE

ESSIM100x100

 

 

Sz)MOD

Zawód, Modystka
Pasja: stroiki , toczki , kapelusze.
Europejska Szkoła Modystek zaprasza na Warsztaty!!!

Jeśli  chcesz stworzyć niepowtarzalne, szykowne, nakrycie głowy to ten kurs kierowany jest właśnie do Ciebie!

stolica-helen

Modystka

Renomowana firma modniarska „PORTHOS Helen Moda Butique”, wraz z londyńską modystką … (na tego kto odgadnie nazwisko tej modystki czeka ciekawa nagroda!)  zapraszają pasjonatki modniarstwa oraz kobiety, które chcą nauczyć się jak profesjonalnie tworzyć wyjątkowe nakrycia głowy, na cykl warsztatów wprowadzających w tajniki zawodu – modystka.
Szkolenie wprowadzi Panie w  świat sinamay i  filcu, stroików, toczków i kapeluszy. Podczas zajęć kursantki poznają rodzaje surowców modniarskich, metody ich formowania i wykańczania. w czasie warsztatów stworzą Panie swoje niepowtarzalne, nakrycie głowy.

Formy_nowy_tytuł

Z użyciem drewnianych form stosowanych przez modystki uczestniczki kursu przygotują własne stroiki, toczki lub kapelusze.
Europejska Szkoła Modystek dostarczy uczestniczkom kursu wszelkie niezbędne materiały i narzędzia do wykonania nakryć głowy. Zajęcia będą odbywały się pod okiem modystek Artystycznej Pracowni Modniarskiej Manufaktury Kapeluszy „PORTHOS” oraz znanej londyńskiej artystki –  modystki Agaty Tanistra.

Zajęcia będą odbywały się w sobotę i niedzielę w godzinach 09.00-14.00.

Cena dwudniowego kursu: 500 pln, materiały wliczone w cenę kursu (powstałe w ramach warsztatów, stroiki, toczki lub kapelusze uczestniczki zabiorą do domu).

jz2016_2

Miejscem cyklicznych kursów Europejskiej Szkoły Modystek będzie Atelier  „PORTHOS Helen Moda” kapelusz  & Czapka, przy ul. Kacpury 1 w Warszawie, gdzie znajduje się również siedziba Muzeum Modniarstwa i Naparstków. w bezpośredniej okolicy Dworca SKD, Warszawa Rembertów  z łatwym i szybkim dojazdem ze śródmieścia Warszawy (ok. 15 min pociągami PKP i SKM).
Prosimy o dokonywanie wpłat za warsztaty w ramach Europejskiej Szkoły Modystek do dnia 22.12.2016 na konto: Helen moda Helena Pniewska Idea Bank  nr 83 1950 0001 2006 0588 0551 0002
z dopiskiem: “Modystka 19-20 listopada 2016 i nazwiskiem uczestniczki”.

Czekamy na Was!

Marta Galińska

Koordynator warsztatów
mail: martuska.galinska@gmail.com

Patronat honorowy:      Europejskie Stowarzyszenie Sztuki i Mody ARTMODE,
Patronat Artystyczny:   Galeria van Golik
Sponsor strategiczny:  Porthos Helen Moda Boutique

 

logohelenmoda

 

Z Facebooka wzięte\:

Barbara Miedzińska – Cienki A cos dla zaawansowanych tez bedzie

 

Ryszard Wrzesiński
 Ryszard Wrzesiński Oczywiście, ale dopiero w lutym 2017 r.